Battlefield 3-marketingcampagne gaat miljoenen kosten
"In de herfst van dit jaar zal de strijd losbarsten tussen de twee grootste first-person shooters uit de game-industrie", aldus Electronic Arts. Als we John Riccitiello, de grote baas bij EA, mogen geloven zal er een hoop geld uitgetrokken worden aan Battlefield 3.
de beste man vertelt dat ze er alles aan zullen doen om met Battlefield 3, de Call of Duty-serie te overstijgen. Activision heeft nog niks losgelaten over een mogelijk nieuw deel in de serie, maar dat kan niet lang meer op zich wachten.
Battlefield 3 staat genoteerd voor 29 november van dit jaar en moet uitkomen voor de pc, PlayStation 3 en de Xbox 360.
-
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie