Battlefield 3 onspeelbaar op Windows XP
Er zijn nog steeds mensen die standvastig Windows XP blijven gebruiken. Het 10-jaar oude besturingssysteem krijgt nog steeds updates van Microsoft en netbooks worden er af en toe nog mee geleverd. Toch ziet DICE, ontwikkelaar van Battlefield 3, er niets in om hun game speelbaar te maken voor Windows XP.
Frostbite 2 is primarily developed for DX11. XP & DX9 is _not_ supported, 64-bit OS is recommended
Dit tweette Johan Andersson, Rendering Architect bij DICE. Battlefield 3 komt uit wanneer hij klaar is. Electronic Arts heeft de game staan voor het 3de of 4de kwartaal van dit jaar.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties