Black Ops 2 krijgt Dubbel XP Weekend
Activision en ontwikkelaar Treyarch hebben bekendgemaakt dat het dit weekend Dubbel XP Weekend is voor Call of Duty: Black Ops 2. Het Dubbel XP Weekend begint op 26 juli en duurt tot 29 juli en is beschikbaar voor de Xbox 360, PlayStation 3 en pc.
Daarnaast nog een herinnering dat de Vengeance-DLC op 1 augustus uitkomt voor de PlayStation 3 en pc verschijnen. De DLC bevat de vier nieuwe multiplayer maps Cove, Detour, Rush, en Uplink. Daarnaast heeft het de nieuwe zombie map Buried en het Ray Gun Mark II wapen die in de zombie-modus te gebruiken is.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties