Blizzard onder vuur na ban op pro Hearthstone-speler
Blizzard ligt onder vuur na de ban op een pro Hearthstone-speler. Fans willen de ontwikkelaar nu massaal gaan boycotten.
Mocht je de Nachtbraker van 8 oktober gelezen hebben, dan weet je wellicht dat Blizzard afgelopen weekend een pro Hearthstone-speler heeft verbannen. Ng Wai Chung, beter bekend als blitzchung, is door Blizzard verbannen nadat hij openlijk zijn steun betuigde aan de demonstranten in Hong Kong. Hij riep op om Hong Kong te bevrijden tijdens de nabespreking van de Grandmasters Official Competition. Blizzard vond dat blitzchung hiermee de regels van de competitie overtrad en besloot hem een jaar lang te verbannen uit de competitie. Ook de presentatoren die het interview met blitzchung deden, kregen een ban. Dit schoot fans in het verkeerde keelgat, wat nu geleid heeft tot de trending #BoycottBlizzard op social media. Fans delen massaal hun steunbetuiging via social media en proberen Blizzard dwars te zitten door hun games te verwijderen en hun abonnementen op te zeggen. Het zijn echter niet alleen de fans die hier niet blij mee zijn. Ook Blizzard-medewerkers en zelfs Amerikaanse senatoren delen hun mening over de ban van blitzchung. Zo deelt oud Blizzard-medewerker Kevin Hovdestad een opmerkelijke foto van het standbeeld dat buiten het hoofdkantoor van Blizzard staat.
Blizzard heeft nog niet gereageerd op de gebeurtenissen rondom de ban van blitzchung.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties