Blur 2 wordt getoond
Op vrijdag 18 februari viel voor Bizarre Creations definitief het doek. Activision sloot de ontwikkelstudio en de medewerkers stonden op straat. Een aantal van deze ex-medewerkers van Bizarre Creations doen een poging om een nieuwe ontwikkelstudio op te zetten.
Zojuist zijn enkele afbeeldingen uitgelekt van Blur 2 waar het voormalig ontwikkelteam van Bizarre Creations mee bezig was, maar helaas niet kon afmaken. Wie weet kunnen kunnen we toch nog in de toekomst van dit tweede deel genieten.
Lees hier de review van Blur, waarin ik Blur een terechte vijf sterren heb gegeven. Helaas is Blur geen commercieel succes voor Activision gebleken.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerC.A.B.A. brengt door Backrooms geinspireerde game naar VR
C.A.B.A. is een gloednieuwe VR-horrorgame gebaseerd op een level uit The Backrooms. Verken een vervloekt metrostation en overleef de duistere krachten.
0 reacties -
Game review1Solarpunk review - Levert te weinig energie op
Duurzame survivalcraft op zwevende eilanden: dat is Solarpunk. Bouw je thuisbasis en automatiseer deze volledig om in dit universum te overleven.
1 reactie -
IndustrieSteam wordt ook in Nederland ter verantwoording geroepen
De Stichting Consumenten Competition Claims beschuldigd Valve/Steam van het kunstmatig omhoog houden van prijzen door misbruik van hun monopolie te maken.
8 reacties -
Game review1Schrödinger's Call review - Een ondergewaardeerde indiegem
Schrödinger’s Call schuwt niet weg om zware onderwerpen pontificaal op het scherm te toveren. Lees de Gameliner review over deze ondergewaardeerde...
1 reactie