Dark Souls story trailer

Gametrailers heeft een trailer de wereld in geslingerd over het verhaal van Dark Souls.

Dark Souls is het vervolg op de culthit Demon's Souls, een spel dat zo moeilijk was, dat het bijna niet uit te spelen was. Vanwege deze moeilijkheidsgraad had het een enorme aantrekkingskracht op de hardcore gamers, die vonden dat de huidige games te makkelijk waren. Demon's Souls was dubbel zo onvergeeflijk omdat dingen moeilijker werden als je dood ging. De redenering daar achter was dat het kwaad natuurlijk niet op je zou wachten als je dood ging. Ook konden spelers met de save files van anderen klooien, hoewel het een single-player spel was.

Over Dark Souls is de belofte gedaan dat het nog vele malen moeilijker is, dus als je een echte masochist bent, weet je wat je te doen staat. Deze trailer laat zien wat voor beesten en demonen je te lijf kunt gaan. Ook zie je een aantal omgevingen, en worden er hints gegeven over het verhaal.

Dark Souls komt 7 oktober uit voor Xbox 360 en PlayStation 3. In de trailer staat 4 oktober, maar dat is niet voor Nederland.

Reacties
Avatar Jakka
Jakka
lvl10 Deel van het meubilair
6 juni 2011 om 00:03

Ziet er strak uit! Ben ook benieuwd naar die moeilijkheidsgraad.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord