De lichtbalk van de DualShock 4-controller kan niet uit
De lichtbalk van de DualShock 4-controller kan je helaas niet uitzetten. Dit heeft Shuhei Yoshida, de CEo van Sony Worldwide Studios, laten weten in een reactie op Twitter.
De lichtbalk op de controller gaat samenwerken met de (optionele) PlayStation Camera om zo bewegingen waar te kunnen nemen. De PlayStation Camera is optioneel, dus het is niet echt duidelijk waarom deze lichtbalk continu aan moet staan.
Is dit iets waar jullie als gamers mee zullen zitten? Of maakt het niet echt uit?
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
uit het antwoord 'no' kan ik niet halen dat het ding niet uit zou kunnen. Het zou ook kunnen betekenen dat de batterij ongeveer net zo lang mee gaat, of dat het uit staat (Vanzelf)als de ps-camera niet gebruikt wordt ofzo.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.