Dissidia DuoDecim: Final Fantasy misschien wel de laatste
Dissidia DuoDecim: Final Fantasy zal eind maart verschijnen en dat zal wel eens de laatste game kunnen zijn in de Dissidia-serie. Tetsuya Nomura liet namelijk in een interview met het Japanse magazine Dengeki weten dat de Dissidia games zoals wij die nu kennen nooit meer zullen terugkeren.
Dit wil natuurlijk nog niet zeggen dat er nooit meer een Dissidia zal uitkomen. Maar als er ooit nog een deel zal komen dan zal het genre aangepast zijn. Nomura zal voornamelijk graag het combat systeem willen omgooien, zodat hij zijn team ook eens een ander genre ziet maken.
Natuurlijk kan het ook zijn dat de serie gewoonweg verdwijnt aangezien dit nog geen bevestiging is voor een vernieuwd vervolg.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties