Driedelige DLC voor Fire Emblems Warriors onthuld
Nintendo onthulde vandaag in een persbericht de eerste details van de driedelige DLC van Fire Emblem Warriors. De DLC wordt voor een deel dit jaar nog uitgebracht, de rest verschijnt volgend jaar. Alle DLC komt zowel voor de Nintendo Switch als de Nintendo 3DS uit.
Alle DLC-pakketten zijn geïnspireerd door voorgaande Fire Emblem games en bevatten allemaal verschillende wapens en personages. De pakketten zijn gebaseerd op Fire Emblem Fates, Shadow Dragon en Awakening. De DLC gaan 8,99 euro per stuk kosten en bij elkaar, in de vorm van een Season Pass, 20 euro. Diegenen die de Season Pass kopen ontvangen naast alle DLC ook een bruidsjurk voor Lucina. Gelijktijdig met de game komen er ook twee nieuwe amiibo uit die natuurlijk ook compatibel zijn met de gloednieuwe Fire Emblem.
Fire Emblem Warriors is vanaf 20 oktober beschikbaar voor de Nintendo Switch en de Nintendo 3DS.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties