Dubbel XP weekend voor Escalation
Ter viering van het uitkomen van Call of Duty: Black Ops' tweede map pack, Escalation, is er een dubbel XP weekend in de multiplayer. Vanaf gisteren tot en met dinsdag dubbele XP voor alle systemen!
De actie loopt iets langer door, omdat TreyArch een bedankje wilt tonen aan hun tien miljoen Facebook-fans. Twee keer feest dus.
Call of Duty: Black Ops is het nieuwe deel in de serie en is weer net zo spannend als de vorige delen. Ook de multiplayer zit er natuurlijk weer bij inbegrepen en de zombies zijn ook teruggekeerd.
-
GeruchtGerucht: Tweede ronde aan XBOX-ontslagen wordt deze week doorgevoerd
We wisten dat ze nog moesten komen, maar leuk is anders. Volgens diverse bronnen wordt de tweede ronde aan XBOX-ontslagen deze week doorgevoerd.
0 reacties -
De RondvraagDe Rondvraag: Welke game speel jij op een druilerige herfstdag?
Met het wisselvallige weer van de afgelopen periode maakt de herfst zijn intrede. Maar wat spelen we met het druilerige herfstweer?
10 reacties -
NieuwsPokémon Ruby en Sapphire mogelijk in aantocht voor Switch
Een officiële Pokémon-video toont opvallend scherpe beelden van Ruby en Sapphire, waardoor fans speculeren over ports voor Nintendo Switch en Switch 2.
4 reacties -
NieuwsRockstar legt modders strengere regels op voor GTA 6
Vlak voor de release van GTA 6 scherpt Rockstar zijn modrichtlijnen aan, met beperkingen voor verhaalcontent, cross-game assets en multiplayer-mods.
1 reactie
inderdaad :D
De game wordt nog makkelijker gemaakt :).