Duke Nukem komt naar de Mac
In augustus zal Duke Nukem ook het licht zien op de Mac. Ontwikkelaar Aspyr zal de game overzetten naar het Apple-besturingssysteem OS X.
Aspyr was ook verantwoordelijk voor de OS X-overzettingen van Call of Duty 4: Modern Warfare en Civilization V. Duke Nukem is al te reserveren in de online winkel van Aspyr en zal in augustus als downloadbare game worden aangeboden.
We are thrilled to play a part in bringing this gaming experience to the Mac.Duke Nukem Forever represents many of the best aspects of gaming: shooting aliens, saving ladies in distress, and great tag-lines. We think Mac gamers will love taking a bite of Duke's special pain cake.
Om aan de minimale systeem-vereisten van Duke Nukem op een Mac te voldoen zijn gamers het volgende nodig. Een Mac met OS X Snow Leopard, een Intel Core 2 Duo-processor met een kloksnelheid van 2,4 gigahertz, 2 gigabyte RAM-geheugen en 256 megabyte videogeheugen.
Duke Nukem ligt sinds 10 juni in de winkels voor de Xbox 360, PlayStation 3 en pc.
-
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
9 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
4 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
2 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie