Eerste DLC SimCity nu gratis verkrijgbaar

SimCity kwam begin vorige maand uit exclusief voor de pc en ging miljoenen keer over de toonbank. Electronic Arts heeft zojuist de eerste gratis DLC vrijgegeven. Het betreft gesponsorde, zoals je op de screenshot hieronder kunt bewonderen, content.

Het gaat om de Nissan Leaf Charging Station en dient ter promotie van de onlangs gelanceerde elektrische auto's van de autofabrikant. Het logo van de autofabrikant zal groot op het gebouw komen te staan.

Wanneer je het gebouw in je stad plaatst zal de tevredenheid van je Sims omhoog gaan. Je kunt de DLC hier downloaden. Misschien dat we straks het Mc Donalds-logo ook wel in onze stad zien schitteren.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.