Eindelijk de volledige versie van Minecraft
Minecraft is een spel waarin je leuk met blokken kunt spelen, en hoge torens kunt bouwen zoals jij dat wilt. Gisteren heeft ontwikkelaar Mojang in Las Vegas op het MineCon-evenement de volledige versie van de game onthuld.
De game was tot gisteren nog steeds in de bèta te spelen, maar nu kun je dus ook met de volledige versie aan de slag. De volledige versie zal een paar veranderingen bevatten:
- Er zullen bijvoorbeeld lantaarns, boten die op lava kunnen varen en een hardcore-mode in de singleplayer te vinden zijn.
- In de multiplayer kun je voortaan ook met Capture the Flag en Adventure aan de slag.
- De nieuwe versie kent ook nog een paar technische veranderingen, zoals de opties voor het 3D-effect en ondersteuning voor het modden.
Je kunt de volledige versie downloaden van de officiële Minecraft-website of door een simpele update in de bèta uit te voeren. De game is ook beschikbaar voor de pc, Android, iOS en moet volgend jaar lente dan ook eindelijk uitkomen voor de Xbox 360 op Xbox LIVE.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Zeker wel vet, alleen hopen dat die lantaarns niet onze goeie ouwe fakkels gaan vervangen(H)
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.