Feist: Kunst uitgedrukt in pixels
Platform? Waarschijnlijk Mac en PC. Releasedatum? Nog onbekend. Wat we zeker weten? Dat Feist een prachtige, kunstzinnige 2D platformer is, die ergens in 2011 het levenslicht moet gaan zien.
Nog niet veel mensen hebben over deze Indie game gehoord, daarom graag even je aandacht! Feist heeft een artstyle die nog het meest te vergelijken valt met die van Limbo. De sprookjesachtige setting met silhouetten ziet er dan ook prachtig uit.
Protagonist Feist is een... ehm... Nou ja, je stuitert dus over het prachtige landschap van... ehr... En de vijanden die je tegenkomt, nou die versla je door te... mjah.
Momenteel kunnen mensen tijdens evenementen de bèta-versie testen. Ontwikkelaars Adrian en Florian willen op deze manier veel bruikbare feedback genereren. Laten wij dat ook eens doen door onderstaande trailer te bekijken.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.