Football Manager 2011 verkrijgbaar voor de iPad 2
SEGA heeft bekendgemaakt dat Football Manager Handheld 2011 een update heeft gekregen, speciaal voor de iPad 2. De nieuwe versie is vanaf vandaag verkrijgbaar in de App Store.
Zojuist heeft SEGA middels een persbericht bekendgemaakt dat Football Manager Handheld 2011-versie een update heeft gekregen, speciaal voor de iPad of iPad 2 en is vanaf vandaag verkrijgbaar is via de App Store, voor nog geen 9,99 euro.
De nieuwe versie maakt gebruik van de hogere resultatie van de iPad. "De iPad-versie van Football Manager Handheld bevat intuïtieve menu's, geeft meer informatie weer op het scherm, beschikt over een nog eenvoudigere navigatie en is tevens de snelste versie van het spel tot nu toe", aldus de uitgever.
Het jaar 2011 zal namelijk ook weer een nieuwe Football Manager met zich meebrengen. In de zitten nog een aantal nieuwe verbeteringen in de game. Zo zal Football Manager 2011 realtime contractonderhandelingen, een vernieuwd trainingssysteem en verbeteringen in de wedstrijdengine bevatten.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties