Gameverkopen Wii U vallen tegen

De Wii U is nu in de drie grote regio's (VS, Europa en Japan) op de markt gebracht, en de eerste verkoopresultaten beginnen nu langzaam aan binnen te druppelen. Een analist (ditmaal niet Micheal Patcher) vond echter dat de verkoopresultaten van de Wii U-games tegenvallen.

Op het moment worden per verkochte Wii U 1,2 games verkocht. Dat houd dus in dat er per vijf mensen zes games verkocht zullen worden voor het systeem. Bij de originele Wii was de verhouding net wat anders; daar werden er per verkochte Wii twee spellen verkocht tijdens de launch.

Wat de analist echter niet heeft meegerekend zijn de digitale (eShop) verkopen, waardoor zijn onderzoek toch al een stuk twijfelachtiger is.

Hebben jullie extra spellen bij je nieuwe Wii U gekocht?

Reacties
Avatar miesie
miesie
lvl3 XP Farmer
11 december 2012 om 23:45

Kijk ook eens even naar de prijzen van de games. De prijzen liggen wel redelijk wat hoger lijkt het

0
Avatar Tristan
Tristan
lvl15 Community Veteraan
11 december 2012 om 09:40 bewerkt

Goed, dan vind ik het wel meevallen, die meneer heeft nog niet eens alle cijfers maar denkt nu al te weten hoe het zit.

Hoe dan ook, dit betekent niet direct dat de Wii U geflopt is. Het kan best zo zijn dat de verkopen begin volgend jaar aantrekken, maar er moeten natuurlijk wel sterkte titels worden uitgebracht.

0
Avatar Dinorider
Dinorider
lvl6 Combo Juggler
10 december 2012 om 16:52

Aanschaffen van de Wii U was al duur genoeg, ik wacht nog een tijdje met een andere game te kopen. In elkgeval tot na kerst.:$

0
Avatar woordjes9
woordjes9
lvl8 Achievement Hunter
10 december 2012 om 16:35

Dat geldt ook voor Vita, ik wilde heel graag eentje kopen maar ik zag misschien 3 of 4 leuke spellen voor de Vita.

Voor maar zo weinig spellen (en 1 van de 5 spellen hebben multiplayer) koop ik geen nieuwe console. Mensen hadden veel verwacht van Wii U maar nu willen ze eens niet spellen kopen, ik denk weinig keuze is de reden.

Ik heb nog geen Wii U gespeeld, dus ik kan niet zeggen dat het vanwege de console zelf is

0
Avatar JustB-oud-4159
JustB-oud-4159
lvl14 High Score Chaser
10 december 2012 om 13:39

Niet zo gek aangezien de launchgames echt bagger zijn...voor alleen Mario koop ik geen Wii U..

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord