Gerucht: Dead Space in first-person
EA zou EA niet zijn als ze niet proberen om zoveel mogelijk uit een franchise te melken. Waar ze dit image eerder nog probeerden weg te werken, lijkt de melkkoe met Dead Space weer overuren te draaien. Na het goed ontvangen eerste deel bracht de ontwikkelaar nog een sequel, twee spin-offs, animatiefilms, comics en een boek uit van de serie. Voor degene die hierna nog niet genoeg hebben gehad komen er ook nog meerdere games aan, waaronder een heuse FPS.
De studio zocht een manier om de game grootser te laten lijken, en dat kan volgens de ontwikkelaars door een Dead Space first-person shooter te maken.
Oh, maar we zijn nog niet klaar. Er staan namelijk nog meer delen op de planning. Er komt nog een flight-game van de serie, oftewel Dead Space met vliegtuigjes, en daarna willen ze nog een look-a-like game van Uncharted maken met het Dead Space-universum in de hoofdrol.
Wat vinden jullie van dit alles? Gaat EA te ver met dit uitmelken, of houden jullie wel van een lekker glas van EA's melk uit de Dead Space-stal? Laat het ons hieronder weten!
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Persoonlijk vind ik het met Dead Space niet een probleem, omdat men vanaf deel 1 er al een transmedia platform van wilde maken met meerdere games en andere media ervan. Dit hebben de makers duidelijk aangegeven al destijds, net als dat men dat bij Assassin's Creed ook deed bijvoorbeeld.
Daarnaast is ook alles van redelijk goeie kwaliteit, behalve de eerste animatie en de DLC game wellicht, maar de games zijn tot nu toe super. Zolang men het verhaal goed blijft uitbouwen en goeie games ervan maakt, vind ik niet dat je het uitmelken kunt noemen.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.