Gerucht: Death Stranding komt misschien in 2018
Het langverwachte Death Stranding van Hideo Kojima komt misschien in 2018. In een interview met Dengeki PlayStation heeft Kojima laten weten dat hij volgend jaar met een verrassing komt.
Volgens Kojima gaat de ontwikkeling van Death Stranding voorspoedig, want verschillende medewerkers van Sony Interactive Entertainment waren verbaasd over de snelheid van Death Stranding's voortgang. Ook kwam hij met aankondiging dat hij voor 2018 een grote verrassing in petto heeft die iedereen gaat verrassen. Natuurlijk is dit nog geen officiële aankondiging voor de game, maar Hideo Kojima's woorden maken wel nieuwsgierig. We houden je op de hoogte.
Death Stranding wordt ontwikkeld voor de PlayStation 4.
Philip gaat niet van huis zonder zijn rode pen op zak. Ondanks het gebrek aan tijd, heeft hij altijd wel wat tijd over om wat d-tjes en t-tjes te corrigeren of beter nog, voor een groots avontuur in de meest uitgebreide RPG’s. In zijn lange leven heeft Philip al flink wat consoles versleten. Hij is echter nog lang niet klaar!
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Hoop niet dat ze de game gaan afrafelen, heb deze game heel hoog zitten!
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.