Halo viert zijn verjaardag met remake van Combat Evolved
Microsoft heeft tijdens haar persconferentie op de E3 aangegeven dat ze werken aan een remake van de eerste Halo ooit gemaakt: Halo Combat Evolved.
Het is alweer tien jaar geleden dat ontwikkelaar Bungie de wereld verbaasde met Halo Combat Evolved. Vooral op de console was deze game een trendsetter wat betreft de besturing met de huidige controller. Als 'verjaardagscadeau' voor de serie heeft Microsoft nu dus besloten het eerste deel opnieuw uit te brengen.
De game krijgt een multiplayer met zeven maps die ook al in het originele eerste deel zaten. Daarnaast is het mogelijk de hele singleplayer in co-op mode te spelen. Halo Combat Evolved Anniversary komt op 15 november dit jaar uit, natuurlijk exclusief voor de Xbox 360.
-
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties