He-Man, by the power of THQ
Uitgever THQ is een meerjarig samenwerkingsverband aangegaan met speelgoedfabrikant Mattel.
Dit houdt in dat THQ een dikke licensie heeft om games en game-gerelateerde producten te maken van franchises als; Barbie, Hot Wheels, He-Man... Stop, prrrt rewind.
Ja, je hoort het goed. De gelaarsde ariër on steroids mag misschien wel in een dikke THQ game gaan spelen! Kan ie misschien eindelijk dat blauwe gedrocht met anorexia de afgrond in trappen.
Natuurlijk is dit wishful thinking, echter in 2002 verscheen He-Man in een game op de Game Boy Advance, destijds via uitgever TDK Interactive. Helaas was deze game toen niet zo succesvol. Hopelijk kan onze gespierde jaren '80 held zich gaan revancheren.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties