Hernieuwde fun met drie DLC pakketten Most Wanted
Electronic Arts heeft drie nieuwe DLC pakketten voor de game Need for Speed Most Wated uitgebracht. Uiteraard moet deze nieuwe content ervoor zorgen dat Fairhaven City (de stad waarin de game zich afspeelt) nooit meer hetzelfde zal zijn. In positieve zin welteverstaan, maar dat had je waarschijnlijk zelf ook al bedacht.
Het eerste pakket wordt uitgebracht onder de naam Terminal Velocity en zorgt ervoor dat je toegang krijgt tot de Hughes International luchthaven. Dit gebied staat garant voor onder andere 136 nieuwe multiplayer-mijlpalen, 10 nieuwe multiplayer-speedlijsten, 40 nieuwe billboards en 8 nieuwe prestaties. Het pakket kost 1200 Microsoft Points of €14,99.
De volgende mogelijkheid tot downloaden komt in de vorm van het Legends pakket, welke je laat racen in de vijf meest legendarische auto's uit de filmgeschiedenis. Denk dan bijvoorbeeld aan de Aston Martin DBS 2008 en de Aston Martin DB5, respectievelijk bekend van de James Bond films Casino Royale en Goldfinger. Het pakket kost 800 Microsoft Points of €9,99.
En dan is er tenslotte het Heroes pakket. Een soorgelijke toevoeging als bij het Legends pakket, maar dit keer worden de vijf meest beruchte auto's uit de Need for Speed serie opnieuw geïntroduceerd. De Lamborghini Diablo SV uit Need for Speed III: Hot Pursuit en de Nissan Skyline GT-R (R34) uit Need for Speed: Underground zijn hier twee voorbeelden van. Het pakket kost 800 Microsoft Points of €9,99.
Mocht je alle pakketten in één keer willen kopen, dan is er nog de Deluxe DLC-bundel met een prijs van 2000 Microsoft Points of €24,99.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties