Just Dance 3 is het perfecte cadeau voor Kerst
We zijn inmiddels aanbeland in de week voor Kerst, en dat betekent dat veel mensen weer druk in de weer zijn om de kerstboom te omringen met cadeau's. Uitgever Ubisoft heeft bewezen dat ze het beste cadeau voor onder de kerstboom hebben, aangezien hun game Just Dance 3 tot nu toe de best verkochte consolegame tijdens de kerstperiode is.
De dansgame is zelfs populair in het Witte Huis, aangezien ook de president van de Verenigde Staten, Barack Obama, het spel in huis heeft gehaald. Voor de belangstellenden is daar ook een opname van gemaakt, die je hieronder kunt bekijken.
De directeur Marketing van Ubisoft Benelux, Marcel Keij, laat weten dat hij verheugd is met het feit dat één van hun games tot nu toe het meeste is verkocht.
Just Dance 3 lag in de schoen met Sinterklaas, Just Dance 3 ligt onder de kerstboom en president Obama koopt persoonlijk de game. Just Dance 3 is voor iedereen.
Just Dance 3 is de nieuwste telg in de dans-serie van Ubisoft. Dans op de maat van de nieuwste top 40-muziek en daag je vrienden uit om hun dans-skills eens te laten zien. Fun is gegarandeerd!
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie