Just Dance 3 is het perfecte cadeau voor Kerst

We zijn inmiddels aanbeland in de week voor Kerst, en dat betekent dat veel mensen weer druk in de weer zijn om de kerstboom te omringen met cadeau's. Uitgever Ubisoft heeft bewezen dat ze het beste cadeau voor onder de kerstboom hebben, aangezien hun game Just Dance 3 tot nu toe de best verkochte consolegame tijdens de kerstperiode is.

De dansgame is zelfs populair in het Witte Huis, aangezien ook de president van de Verenigde Staten, Barack Obama, het spel in huis heeft gehaald. Voor de belangstellenden is daar ook een opname van gemaakt, die je hieronder kunt bekijken.

De directeur Marketing van Ubisoft Benelux, Marcel Keij, laat weten dat hij verheugd is met het feit dat één van hun games tot nu toe het meeste is verkocht.

Just Dance 3 lag in de schoen met Sinterklaas, Just Dance 3 ligt onder de kerstboom en president Obama koopt persoonlijk de game. Just Dance 3 is voor iedereen.

Just Dance 3 is de nieuwste telg in de dans-serie van Ubisoft. Dans op de maat van de nieuwste top 40-muziek en daag je vrienden uit om hun dans-skills eens te laten zien. Fun is gegarandeerd!