Killzone 3 DLC komt volgende week
Ons eigen Nederlandse Guerilla Games heeft details bekendgemaakt over de Killzone 3 DLC 'From The Ashes'.
Het pakket zal vier nieuwe maps bevatten, twee van de Guerilla Warfare soort en twee van de Warzone soort. De DLC kost vijf euro, maar tegelijkertijd wordt er ook een 'DLC Bundle Pack' uitgebracht. Dit kost tien euro en daarvoor krijg je: De 'Steel Rain' DLC, de 'Retro' DLC, en de nieuwe 'From The Ashes' DLC. Dit zijn dus acht maps in totaal.
Twee van de nieuwe maps hebben ook inleidende filmpjes gekregen. Dit zijn Lente Missile Base, een Warzone map, en Mobile Factory, een Guerilla Warfare map.
Lente Missile Base geeft je een verlaten raketbasis, met een aantal ondergrondse gangen. Op een bepaald punt in het spel zal de raket opstijgen, waardoor het ondergrondse gangenstelsel gevuld wordt met vuur.
De Mobile Factory plaatst je op een grote bewegende fabriek, met een hoop draaiende tandwielen waar je je hand liever niet in wilt steken.
'From The Ashes' is 22 juni van de PlayStation Store te downloaden.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.