Kojima stopt met het maken van horrorgames
Kojima stopt met het maken van horrorgames. Om nachtmerries te voorkomen stopt Hideo Kojima, verantwoordelijk voor de Metal Gear-serie en de Zone of the Enders-games, met het maken van angstaanjagende games.
In een interview met IGN laat de producer weten te willen stoppen met horrorgames vanwege nachtmerries. Voorlopig hoeven we dus niet te hopen op een nieuw deel binnen de Silent Hills-serie.
Momenteel is Hideo Kojima bezig met de game Death Stranding wat dus ook geen horrorgame wordt maar een mysterieuze game, welke in 2018 moet uitkomen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties