Kojima stopt met het maken van horrorgames
Kojima stopt met het maken van horrorgames. Om nachtmerries te voorkomen stopt Hideo Kojima, verantwoordelijk voor de Metal Gear-serie en de Zone of the Enders-games, met het maken van angstaanjagende games.
In een interview met IGN laat de producer weten te willen stoppen met horrorgames vanwege nachtmerries. Voorlopig hoeven we dus niet te hopen op een nieuw deel binnen de Silent Hills-serie.
Momenteel is Hideo Kojima bezig met de game Death Stranding wat dus ook geen horrorgame wordt maar een mysterieuze game, welke in 2018 moet uitkomen.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.