Konami heeft myPES gelanceerd
Konami heeft vandaag de myPES-app gelanceerd voor Pro Evolution Soccer 2012. De app is te bereiken via deze Facebook-pagina.
De app is beschikbaar voor alle PlayStation 3-, Xbox 360- en pc-spelers van de game. Met de app zal je twee keer zoveel punten krijgen en nog meer bonussen voor het uitvoeren van speciale taken.
Het is ook mogelijk om je eigen competitie maken en je vrienden uit te nodigen. De uitslagen van deze wedstrijden zullen op jouw Facebook-pagina worden gepubliceerd.
Pro Evolution Soccer 2012 is de nieuwste voetbalgame van Konami. Yordi gaf de game in zijn review de hoogst haalbare score, namelijk vijf sterren.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties