Laat je mening gelden in het XBOX Player Voice-programma
Ben jij als XBOX-fan van het eerste uur bereid om direct feedback te geven? Kom dan vooral digitaal langs bij XBOX Player Voice om jouw mening te doen gelden.
XBOX staat op het punt van een wederkomst; een rebranding als het ware. Sinds de komst van de kersverse CEO Asha Sharma is men bij de XBOX-divisie klaar om betekenisvolle veranderingen door te voeren. Van grootschalige strategieën tot intieme community-gerichte features; niks is momenteel heilig. Om alle feedback centraal te houden, heeft Microsoft een nieuw programma tot leven gewekt: XBOX Player Voice. Via deze portal kunnen spelers laten weten wat zij belangrijk vinden. Momenteel staan de onderwerpen over exclusieve games, het backwards compatibility-programma en gratis online multiplayer bovenaan de wensenlijst.

Wil jij je zegje doen? Log dan in met een Microsoft-account en laat je horen. Maar voordat je zoiets doet: drop ook hier in de comments even je visie.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
GuideGuide: Update Van harte welkom op de vernieuwde website van Gameliner
Ja, je ziet het goed: er is een nieuwe update uitgerold. We vertellen je graag alles over wat er nieuw is in dit uitgebreide artikel.
510 reacties -
TrailerDuik in een vijver vol gevaar in de Grounded 2 Into the Abyss-update
De allergrootste Grounded 2-contentupdate is vanaf morgen beschikbaar. Met de release van Into the Abyss, komt de game ook naar PlayStation 5.
0 reacties -
TrailerSonic zoeft richting vierde seizoen van Fortnite Chapter 7
Fortnite en Sonic slaan de handen ineen voor het volgende seizoen van Fortnite, genaamd Override. In een korte teaser wordt de samenwerking aangekondigd.
1 reactie -
Trailer1666: Amsterdam verschijnt over enkele weken
Nog een paar nachtjes slapen en dan is het zover. 1666: Amsterdam verschijnt al over enkele weken op de pc via Steam Early Access!
10 reacties
Je kan exclusives opeens terug willen, terwijl afgelopen jaren men riep dat dit "anti consumer" was en dit helemaal niet meer past in de huidige samenleving. Maar als deze zelfde mensen nog steeds hun Gamepass abbo gebruiken om die games te spelen, dan gaat er niks veranderen natuurlijk.
FH6 komt ook later uit op de PS5 en dat is de enige manier van "timed exclusivity" wat je nog echt gaat zien op xbox. Ik zie niet gauw gebeuren dat dit gaat veranderen gezien het een grote risico is met Gamepass in het veld. Of je haalt alle first party day one games uit Gamepass. Echter, dan nog moet je hopen dat men je games gaan kopen of dat je ze niet nog pissiger hebt gemaakt na CoD.
Dit is gewoon een erg slimme zet van XBOX, daar kunnen de concurrenten nog iets van leren.
Ik moet toegeven, XBOX lijkt weer een beetje bij zinnen te komen. Ben benieuwd wat de toekomst gaat brengen. De populairste post op Xbox Voice is in ieder geval van iemand die vraagt om exclusives terug te brengen. We zullen zien!