Lees eens een boek - deel 3
Waar japanners in 2002 al mochten genieten van het geschreven verhaal van de PS2 klassieker ICO, kunnen mensen in Noord-Amerika dit vanaf 19 juli ook.
Als voorbereiding op de HD remake van ICO/Shadow of the Colossus en met de komst van The Last Guardian, is dit marketing-technisch gezien natuurlijk een slimme zet.
Het boek heet 'Ico: Castle of the Mist' en is geschreven door de alom geprezen Japanse auteur Miyuki Miyabe. Natuurlijk is het verhaal gebaseerd op de gelijknamige game. Ook benieuwd? Amazon heeft 'm ook gewoon.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.