Gameliner logo 20 jaar

LulzSec maakt identiteit mede-hackers bekend

-

De wereld van de criminaliteit is een vies wereldje, en de wereld van cyber-criminaliteit is precies hetzelfde. Dit wordt maar weer eens bewezen doordat LulzSec de identiteit van twee hackers bekend maakte.

De hackers waren van plan om de identiteit van de mensen achter LulzSec te achterhalen en bekend te maken. LulzSec had dit door, en besloot als wraak om de identiteit van haar aanvallers bekend te maken.

Voor de hackers kan dit grote gevolgen hebben. De als eerste bekendgemaakte hacker, Marshall Webb, was op het moment bezig met het hacken van Deus Ex en werd al voor meerdere gevallen van cyber-criminaliteit vervolgd.

Zijn handlanger, Michael Dean Major, werd ook terug gehackt en werd volgens LulzSec ook gezocht voor "pretty heavy stuff". Als afsluiting postte LulzSec het volgende:

These goons begged us for mercy, but there is no mercy on The Lulz Boat. Snitches get stitches.

Of de hackers ook daadwerkelijk strafbaar zijn wordt nog onderzocht door de FBI. Blijkbaar is de grootste vijand van een hacker een mede-hacker.