Maker Titanfall opgekocht door EA
Respawn Entertainment, de makers van Titanfall, is opgekocht door EA. Zij gaan zich bezighouden met een nieuwe game in de Titanfall reeks, een Star Wars game en een VR-game. Naast het sluiten van studio's houdt EA zich anderzijds bezig met het opkopen van anderen.
Respawn Entertainment is de studio opgericht door Vince Zampella nadat hij Infinity Ward had verlaten. De studio heeft succes gekend met Titanfall. Helaas kwam Titanfall 2 in een periode met geduchte concurrentie. Vooralsnog gelooft EA in de kwaliteit van Respawn om hen op te kopen. Interessant is vooral met welke en wat voor Star Wars game zij zich gaan bezighouden.
Enkele studio's in het verleden opgekocht zijn onder andere Westwood, bekend van Command & Conquer en Dice, de makers van Battlefield.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties