Mass Effect gaat door zonder Shepard
Mass Effect 3 mag dan de laatste game zijn waarin commander Shepard de held uithangt, maar dat betekent niet dat ontwikkelaar BioWare hierna is uitgekeken op het universum van de serie. De studio zegt nog altijd ambitieuze plannen te hebben om de franchise in leven te houden.
Mass Effect 3 is simultaneously a couple of different things; a thrilling and epic conclusion to the trilogy as we promised our fans we'd provide for Commander Shepard.
But it's also a brand new beginning - it's an entry point for new fans and it's also a brand new beginning.
Maar goed, voordat we meer informatie krijgen over nieuwe delen in de serie, krijgen we eerst nog Mass Effect 3. Deze game verschijnt op 9 maart 2012 voor de PlayStation 3, Xbox 360 en pc.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties