Meer The Duke games verwacht
Randy Pitchford van Gearbox heeft in een interview aangegeven dat we binnenkort nog meer games kunnen verwachten van The Duke.
Volgens Pitchford is het de jonge generatie waarbij The Duke zo geliefd is. Na helden als Superman en Batman, zijn gamers toe aan een nieuw personage.
De man met de blonde haren is een superheld die nog jaren mee kan. De game-industrie bestaat niet alleen uit de nostalgische spelers.
Gearbox heeft nog geen games bekendgemaakt die na Duke Nukem Forever over de toonbank gaan. Pitchford wil eerst eens zien hoe de game in de smaak valt bij de gamers. Hij verzekerd ons dat de franchise niet hier zal eindigen.
Duke Nukem Forever werd al in 1997 aangekondigd en daarna honderd keer uitgesteld. De Game zal na wat 'kleine' vertraging de winkels bereiken op 10 juni. We kunnen hem dan spelen op de Xbox 360, PlayStation 3 en de pc.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties