Met je lachende gezicht op het jaarverslag van Capcom
Uitgevers zijn verplicht om jaarlijks een rapport uit te brengen over hun afgelopen jaar, om zo de buitenwereld op de hoogte te stellen van hun doen en laten. Ook Capcom zal hier aan moeten geloven en als het toch verplicht is, waarom zou je er dan niet gewoon het beste van proberen te maken?
Om het rapport op te vrolijken, heeft Capcom besloten om een mozaïek van lachende gezichten als voorkant van hun rapport te plaatsen. Leuk natuurlijk, maar het wordt nog leuker als je weet dat ook jij een foto in kunt sturen. Je kunt dit doen vanaf vandaag (25 april) tot en met 31 mei. Capcom zal vervolgens de beste foto's uitkiezen en ze verwerken in de mozaïek.
Meer informatie over de actie vindt je op deze officiële pagina.
-
NieuwsUpdate Onimusha: Way of the Sword verschijnt op 4 september 2026
Volgens diverse webpagina's wordt de actiegame Onimusha: Way of the Sword van ontwikkelaar Capcom enkele weken eerder uitgebracht.
7 reacties -
GeruchtGerucht: Meerdere Metroid-games in de maak, inclusief 'Ravenous'
Een zeldzaam, maar fascinerend gerucht over de Metroid-games duikt op. Via een Classification Rating wordt de naam Metroid Ravenous genoemd.
0 reacties -
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
15 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
26 reacties