Metro: Last Light nu beschikbaar voor Linux
Deep Silver en ontwikkelaar 4A Games hebben bekendgemaakt dat Metro: Last Light nu beschikbaar is voor Linux via Steam. De game zal in de toekomst ook SteamOS en de Steam controller ondersteunen.
Metro: Last Light speelt zich af in het post-apocalyptische Moskou in het jaar 2034. Hier houden overlevenden van een nucleaire oorlog zich schuil in de tunnels van de metro en proberen zich staande te houden tegen mutanten en andere facties die de macht willen overnemen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties