Microsoft wilt met de Xbox One Japan veroveren
Microsoft gaat met de Xbox One proberen Japen te veroveren, ondanks het falen van voorgaande consoles van Microsoft in Japan.
Don Mattrick heeft aangegeven toegewijd te zijn aan Japan. Volgens hem is Japan een belangrijke markt en Microsoft zal dan ook blijven bouwen op de investeringen die ze al jaren gedaan hebben.
VGChartz laat zien dat Xbox 360 slechts 1,64 miljoen eenheden heeft verkocht in Japan.Ten opzichte van de verkoop in de rest van de wereld is dat dus een relatief klein marktaandeel.
Zal Microsoft met de Xbox One Japan nu wel gaan veroveren?
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties