Next-gen gamen op je iPad
De PlayStation Vita en 3DS krijgen last van nóg meer concurrentie. Met de Onlive service werpt ook de iPad zich in de strijd.
Voor zij die niet meer weten wat Onlive is: Onlive is een service die je games laat spelen die jouw computer normaliter niet aan zou kunnen. Dit doet de service door een netwerk van eigen computers die al het harde werk voor jou opknappen.
Dit harde werk is gratis, maar voor de games zul je wél moeten bètalen. Je kunt de games los kopen, of via een abonnement. Dit abonnement kost $9,99 per maand en bevat meer dan zestig games.
Next-gen op je iPad? Hoe zou dat er uit zien? Nou, zo dus:
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties