Ni No Kuni-ontwikkelaar werkt aan PlayStation 4-game

Level-5, de ontwikkelaar van onder andere Ni No Kuni: Wrath of the White Witch en Professor Layton werkt aan een game voor de PlayStation 4 van Sony.

De grote baas van ontwikkelaar Level-5, Akihiro Hino, laat weten in een interview met NikkeiBP dat de game binnenkort zal worden aangekondigd. "De game is echter nog wel in een vroeg ontwikkelingsfase", laat de beste man weten.

Mogelijk krijgen we meer te horen van de game tijdens de tweede PlayStation 4-evenement. Houd Gameliner in de gaten voor het laatste nieuws.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar BBozMen
BBozMen
lvl9 NPC 2.0
10 april 2013 om 13:23

Wanneer is het volgende PS4 evenement? (zie vetgedrukt en je bericht ;D 't is maar een kleine aanpassing)

Zelf geen Ni No Kuni gespeeld, wel beelden van gezien, gameplay en dat soort zaken. 't Leek mij een beetje Final Fantasy, maar dan wel een wat kinderlijkere stijl.
Schijnt wel enorm verslavend te zijn :P

0
Avatar JustB-oud-4159
JustB-oud-4159
lvl14 High Score Chaser
10 april 2013 om 11:11

Aaah ben erg benieuwd, Ni No Kuni is echt een topper! :D

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord