Nieuwe Batman game voor de iPhone

Voor alle enthousiasten van Batman: Arkham City is er gisteren een cadeautje uit de lucht komen vallen voor de iPhone. Het gaat hier om Batman Arkham City Lockdown, een aanvulling op de avonturen van het onlangs uitgekomen Batman: Arkham City. Hierin zijn een hoop van de vijanden uit dat spel weer te vinden, maar ook een nieuw gezicht laat zich zien: Deathstroke.

Het spel maakt gebruik van dezelfde engine als de iPhone hit Infinity Blade, en ziet er dus indrukwekkend uit. Natuurlijk is het niet te vergelijken met zijn grote broer, maar duidelijk is wel dat het niet zomaar een tussendoortje is. Het spel is gemaakt door de mensen van NetherRealm Studios, het bedrijf dat de nieuwste Mortal Kombat heeft gemaakt. Niet onverwacht dus dat het een vechtspel is geworden.

Voor vijf euro kun je het spel van de iTunes App Store binnenhalen, en voor een euro per stuk kun je ook alternatieve outfits kopen die de vaardigheden van Batman veranderen.