Nieuwe (oude) Worms komt eind dit jaar
Team 17, de makers van successerie Worms, heeft bevestigd dat er een nieuwe versie aan komt.
Helaas is het niet, zoals fans misschien hopen, een compleet nieuw spel, maar een remake. In Worms Ultimate Mayhem worden namelijk de oude spellen Worms 3d en Worms 4: Mayhem gecombineerd. Natuurlijk zijn er ook de gebruikelijke beloftes van meer en beter:
- 60 Singeplayer missies
- 38 wapens
- 4-speler online multiplayer
- HD
- Beter camerawerk
- Voice-acting
- "more ways to customize your worm and game experience than we can count"
Worms Ultimate Mayhem zal eind 2011 op PSN, XBLA en Steam verschijnen.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties