Industrie
Baas van Larian studio's zit in nauwe schoentjes door AI
vandaagSwen Vincke, de baas van Larian Studios, gaf toe dat de ontwikkelaar soms AI gebruikt, maar hij kreeg door deze uitspraak een hoop kritiek te verduren.
De geruchten over een nieuwe PSP gaan al maanden over en weer, en nu is er door een anonieme bron weer iets meer bekend geworden. Eerder werd al bekend dat volgens iemand, die zegt dat hij niet Dave Perry is (Perry is degene die de geruchtenstroom een tijd geleden aan het lopen heeft gebracht), de PSP 2 wordt uitgerust met twee analoge sticks. Daarnaast krijgt de handheld, net als de Nintendo DS, een touchscreen.
Nieuwe details gaan meer in op de plaatsing van de verschillende onderdelen op de PSP 2. Onder het touchscreen zitten een aantal controls waaronder buttons, een D-Pad en de twee analoge sticks. Alle geruchten zijn echt nog maar geruchten en niet door Sony bevestigd, maar als dit alles waar is dan wacht ons een mooie opvolger van de PSP. De PSP 2 zou rond kerst te koop moeten zijn.
Industrie
Swen Vincke, de baas van Larian Studios, gaf toe dat de ontwikkelaar soms AI gebruikt, maar hij kreeg door deze uitspraak een hoop kritiek te verduren.
Trailer
Later deze maand krijgt Ratatan de 'Descent of the Dark Ratatan'-update. Trommel je leger maar op en probeer deze uitdagende nieuwe vijanden te verslaan!
Trailer
Sprint City is de nieuwe movement-first platformer van de makers van SpeedRunners. De competitieve 2D-game verschijnt in 2026 in Steam Early Access.
Winacties
Kunnen we kinderen? Tijdens de Gameliner Awards 2025 vallen er genoeg prijzen te winnen. Denk bijvoorbeeld aan De Sims 4 SpongeBob Kinderkamer en Huis...