Nintendo aangeklaagd om Switch
De Switch legt Nintendo geen windeieren maar Nintendo wordt wel aangeklaagd. De reden is namelijk dat de Switch qua ontwerp en mogelijkheden teveel lijkt op de Wikipad en Gamevice. De eerste is een android tablet en de tweede is echter bedoeld als accessoire voor tablets.
Gamevice is de gelijknamige fabrikant van deze accessoires en zoals je op onderstaande afbeelding kunt zien, is de gelijkenis simpelweg door het feit dat links en rechts van het scherm zich de controllers bevinden. Net als de Switch in zijn mobiele vorm. Wat men echter vergeet is dat de Joycons los zijn te halen en dienen als losse controllers. Daarbij is het ontwerp van Nintendo onderhevig aan ergonomie ten behoeve van de bediening voor zowel aan het scherm, als los in de handen. Gamevice eist in ieder geval een schadevergoeding en een verkoop- en productiestop van de Switch. De Amerikaanse rechtbank mag zich over deze kwestie buigen.
Het zal de komende tijd blijken wat de rechter hier van gaat vinden. Wat denken jullie? Houdt deze rechtszaak stand of moeten we maar een partijdige rechter op voorhand inschakelen?
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.