Nintendo kreeg hack te verduren
Nintendo heeft net als Sony een hacker-aanval doorstaan. Dat heeft de woordvoerder van Nintendo, Ken Toyoda, gezegd in een gesprek met de online krant International Business Times.
Toyoda heeft gezegd dat er geen persoonlijke gebruikersgegevens verloren zijn gegaan, omdat het hier ging om een zogenaamde server configuratie hack. Hier waren geen gebruikersgegevens aan gekoppeld.
De hacker-groep LulzSec heeft de hack opgeëist. Dit is dezelfde groep die achter het recentelijke debacle van Sony zat. Ze hebben echter laten weten dat ze er niet op uit zijn Nintendo schade toe te brengen, ze zijn zelfs groot fan van Nintendo.
"We deden het vooral voor de lol", aldus LulzSec. Dit in tegenstelling tot de hack op Sony. Daar wilde ze vooral bewijzen dat de beveiliging bij Sony zo lek als een mandje is en het bedrijf erg onzorgvuldig met de persoonlijke informatie van hun klanten omgaat.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties