Nintendo kreeg hack te verduren
Nintendo heeft net als Sony een hacker-aanval doorstaan. Dat heeft de woordvoerder van Nintendo, Ken Toyoda, gezegd in een gesprek met de online krant International Business Times.
Toyoda heeft gezegd dat er geen persoonlijke gebruikersgegevens verloren zijn gegaan, omdat het hier ging om een zogenaamde server configuratie hack. Hier waren geen gebruikersgegevens aan gekoppeld.
De hacker-groep LulzSec heeft de hack opgeëist. Dit is dezelfde groep die achter het recentelijke debacle van Sony zat. Ze hebben echter laten weten dat ze er niet op uit zijn Nintendo schade toe te brengen, ze zijn zelfs groot fan van Nintendo.
"We deden het vooral voor de lol", aldus LulzSec. Dit in tegenstelling tot de hack op Sony. Daar wilde ze vooral bewijzen dat de beveiliging bij Sony zo lek als een mandje is en het bedrijf erg onzorgvuldig met de persoonlijke informatie van hun klanten omgaat.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties