Nintendo Switch krijgt vliegtuig modus
Een aantal testers hebben ontdekt dat de Nintendo Switch een vliegtuigmodus krijgt. De vliegtuigmodus maakt het mogelijk om functies als WiFi en Bluetooth tijdelijk uit te schakelen, net zoals op je mobiele telefoon. Dit kan vooral handig zijn voor diegene die van plan zijn om de console mee te nemen op hun reis per vliegtuig, omdat veel vliegtuigmaatschappijen het gebruik van apparatuur met radio-frequentie signalen verbiedt.
Nintendo houdt mogelijk om die reden rekening dat games geen 'altijd online'-functie krijgen, omdat het idee is dat de games ook in het vliegtuig zonder internettoegang gespeeld kunnen worden. Dit is een hele geruststelling.
De Nintendo Switch verschijnt 3 maart aanstaande wereldwijd. De console gaat voor zo'n 300 euro over de toonbank bij de meeste online retailers in Nederland. Maar wie goed zoekt kan de console al minder dan 299,99 euro op de kop tikken.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties