Nintendo: 'Wij hebben geen last van de crisis'
Nintendo laat weten dat ze geen last hebben van de economische crisis. De grote baas van Nintendo, Satoru Iwata, laat namelijk in een interview met de Japanse krant, Nikkei Shinbin, weten dat Nintendo er wel weer bovenop zal komen. De Wii U-verkopen zitten niet echt mee, maar dat komt dus allemaal wel weer goed als we Iwata mogen geloven.
Coming from thirty years in the home console business, I don't think we're suffering.
Nintendo behoort al decennia lang tot de grote jongens in de game-industrie. Nintendo heeft de game-industrie zo'n beetje gevormd zoals hij nu vandaag de dag is. "Ieder bedrijf heeft zo zijn toppen en dalen", laat Iwata weten. De beste man is dus optimistisch gestemd.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerBlind te spelen game Coloratura verschijnt in oktober 2026
De blind te spelen game Coloratura bouwt zijn wereld op rond geluid en gevoel. De unieke game verschijnt eind oktober.
0 reacties -
AdvertorialZijn remakes of reboots de creatieve keuze bij terugkerende game-reeksen?
Wat is nou het verschil tussen een reboot en een remake? Eneba legt het uit en komt met een aantal leuke voorbeelden.
-
NieuwsGTA 6 heeft uitgebreide PEGI-rating met veel nieuwe details
De PEGI-rating van GTA 6 onthult extreem geweld, seksuele content, drugsgebruik en in-game purchases.
1 reactie -
Tech review0Tech review: Philips Evnia 32M2N6901A - Een budgetvriendelijke 32" krachtpatser
Frietrick testte de Philips Evnia 32M2N6901A om te zien hoe deze budgetvriendelijkere 32" QD-OLED monitor presteert.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.