NL Charts: GfK gamesverkoopcijfers week 10 van 2013
De cijfertjes van de tien best verkochte games van afgelopen week zijn bekend. Deze week een flinke verbouwing van de lijst. Dat is ook niet zo verwonderlijk, want afgelopen week zijn er twee grote games uitgekomen.
De hoogste binnenkomer deze week is Tomb Raider voor de PlayStation 3, de tweede plek is voor SimCity voor pc. Tomb Raider is niet alleen voor de PlayStation 3 veel verkocht, ook de Xbox 360 en pc-versie gingen als warme broodjes over de toonbank.
De rest van de top tien kun je hieronder bekijken:
De gamesverkopen week 10
1. (n) Tomb Raider - PlayStation 3
2. (n) SimCity - pc
3. (n) Tomb Raider - Xbox 360
4. (n) De Sims 3: Studenten Tijd - pc
5. (1) Call of Duty: Black Ops II - PlayStation 3
6. (2) Skylanders Giants - Nintendo Wii
7. (5) Just Dance 4 - Nintendo Wii
8. (n) Tomb Raider - pc
9. (n) Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Day One Edition - PlayStation 3
10. (6) FIFA 13 - PlayStation 3
(n) = nieuw
(-) = gelijk aan vorige week
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties