Nog meer Warhammer met Warhammer 40,000: Kill Team
Vandaag maakte THQ bekend dat de downloadbare content Warhammer 40.000: Kill Team beschikbaar is voor Xbox Live. Het gaat hierbij om een arcadeshooter en een uitbreiding van Warhammer 40,000: Space Marine voor de Xbox360. Later in de zomer zal de content ook voor de PlayStation 3 beschikbaar zijn.
In Kill Team is het mogelijk om unieke classes te kiezen, met zijn tweeën in een co-operative modus op hetzelfde scherm te spelen en daarnaast zijn er verschillende wapen updates uitgebracht.
Wanneer je in Kill Team de eerste missie haalt, wordt het deadly Power Sword weapon vrijgespeeld. Deze is te gebruiken in de multiplayer van Warhammer 40,000: Space Marine.
Warhammer 40,000: Kill Team is voor 800 Microsoft Points of voor $9,99 te koop voor de Xbox360 en later deze zomer ook voor de PlayStation 3.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties