Online systemen Ubisoft 'gekraakt'

Door een exploit op één van de websites van Ubisoft hebben kwaadwillenden toegang tot gecodeerde wachtwoorden, gebruikersnamen en e-mailadressen.

Ubisoft geeft vanwege veiligheidsredenen niet aan om welke website het hier gaat. Wel geeft de organisatie aan dat er geen creditcardgegevens zijn gestolen.

Als je hetzelfde wachtwoord ook op andere websites/profielen gebruikt, is het volgens Ubisoft slim om die aan te passen omdat deze nu gemakkelijk gekraakt kan worden. Deze wijziging kan je doen door op de volgende link te klikken.

Het gaat hier dus niet om de Uplay-service die eerder dit jaar door Russische hackers al eens werd gehackt.

Reacties
Avatar SnorBlaar
SnorBlaar
lvl6 Combo Juggler
3 juli 2013 om 18:42

ik voel me altijd zo populair als ik weer eens gehackt ben!...

0
Avatar Simon Kayzel
Simon Kayzel
lvl15 Community Veteraan
3 juli 2013 om 13:01

Ik heb ook een mailtje gehad :)

0
Avatar Jabberwocked
Jabberwocked
lvl15 Community Veteraan
3 juli 2013 om 07:50

Kreeg een mailtje van ubi nog voordat dit nieuws op game-sites verscheen, wel een vlotte en nette reactie van ubi

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord