PlayStation 4 krijgt firmware update

De PlayStation 4 krijgt een firmware update. De update, versie 4.55, voegt eigenlijk niet heel veel toe.

De update is zo'n 324.1MB groot, wat erop lijkt op een redelijk verbetering van het systeem. Sony is echter nogal vaag over de precieze verbeteringen die de update gaat bieden. "De systeemupdate verbetert de kwaliteit van de prestaties van de PlayStation 4", aldus Sony.

De nieuwe firmware update is inmiddels wereldwijd beschikbaar. In de vorige update werd het toevoegen van een externe HDD en kreeg de PS4 Pro betere prestaties voor PS4-games die nog niet waren gepatcht voor de console.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.