PlayStation update: Firmware v3.70
Vandaag heeft Sony een update vrijgegeven voor de PlayStation 3. Het gaat hier om Firmware update versie 3.70. Met deze update zijn een aantal features toegevoegd, welke hieronder staan beschreven.
PlayStation Plus gebruikers kunnen tegenwoordig auto-upload aanzetten voor opgeslagen data. Zo kunnen savegames van allerlei spellen automatisch geüpload worden. Ook zullen trophies automatisch gesynchroniseerd worden.
Als je in de PlayStation Store een mooie aanbieding of download tegen komt kan je dat vanaf nu aan vrienden doorgeven. Deze nieuwe feature is voor iedereen te gebruiken. Bij elke download zal 'Recommend' staan, zodat je de download direct kunt aanbevelen bij je vrienden.
Ook zijn er nog nieuwe updates voor 3D toegevoegd. Hiermee kun je eigen gemaakte 3D foto's bekijken. Ten slotte is er een nieuwe benaming in XMB "TV-/videodiensten". Opvallend hierbij is dat NOS verdwenen is. Hier is nog geen verklaring voor.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties