Rayman Legends uitgesteld en verschijnt ook op PS3 en 360
Ubisoft heeft zojuist bevestigd dat Rayman Legends ook op de PlayStation 3 en de Xbox 360 zal verschijnen. Daarnaast verschijnt de Wii U-versie later dan gepland.
Dit liet de uitgever weten via een persbericht. De Xbox 360- en PlayStation 3-versies worden, net als de Wii U-versie, door Ubisoft Montpellier ontwikkeld. Marcel Keij, directeur marketing Benelux, heeft uitgelegd waarom de game ook op deze platformen gaat verschijnen:
Wij hebben gemerkt dat ook de Xbox- en PlayStation-spelers Rayman Legends willen ervaren. Daarom komt deze bijzondere game ook voor deze platforms uit.
De PlayStation 3- en de Xbox 360-versie van Rayman Legends zullen in september verschijnen. Echter is de Wii U-versie nu ook uitgesteld. Deze versie zal ook in september verschijnen. Het is nog niet duidelijk waarom dit is gedaan. We hebben Ubisoft om een reactie gevraagd en zullen het jullie laten weten als we meer horen.
-
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties