Reboot Obscure komt naar PS3, Xbox 360 en pc
Focus Home Interactive en ontwikkelaar Mighty Rocket Studio hebben bekendgemaakt dat er deze lente een reboot van Obscure uitkomt voor het PlayStation Network, Xbox LIVE en de pc.
De reboot is al een jaar in ontwikkeling en draait wederom om vier studenten die het op moeten nemen tegen monsters. Obscure bevat co-op en vier personages met elk hun unieke vaardigheden.
Bekijk de eerste trailer van Obscure hieronder.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties